×
Strona glównaO firmieNagrody i Wyróżnienia RODO Materiały budowlaneMieszkaniaMieszkania Armi Krajowej - Etap I Mieszkania Kąpielowa 2B Mieszkania Janowska Mieszkania Kąpielowa 2A Mieszkania Żeromskiego 48 TransportStolarkaOkna Drzwi Montaż KontaktYoutubeStrefa Klienta

O firmie

      Merkury Biała Podlaska to materiały budowlane, usługi deweloperskie i transportowe. Firma Merkury powstała w 1993 roku. Na początku swego istnienia firma posiadała jeden skład budowlany w Białej Podlaskiej przy ul. Sidorskiej 53 handlując w większości artykułami masowymi: cement, wapno, materiały ścienne, świadczono również usługi transportowe. W roku 1999 wybudowano nowy obiekt handlowo-magazynowy i poszerzono handel o materiały wykończeniowe wnętrz, chemie, narzędzia budowlane i inne materiały. W roku 2001 otworzono nowy skład i sklep w Białej Podlaskiej przy ul.Grzybowej 50 i w tym samym roku rozpoczęto dodatkowo handel artykułami hydraulicznymi. Współpraca z niektórymi dostawcami opiera się na składach fabrycznych lub umowach dealerskich. Współpracujemy z tak znanymi producentami jak H+H, Superbet, Semmelrock, Solbet, Cemex, Izolbex, Kreisel, Pater, Selena, Drutex. W 2005 roku poszerzyliśmy asortyment o handel nawozami i opałem. Zaopatrujemy w materiały składy budowlane, hurtownie i wykonawców. Nasi klienci mogą liczyć na miłą i fachową obsługę.

W 2002 roku firma poszerzyła działalność rozpoczynając świadczenie usług deweloperskich. Zrealizowaliśmy inwestycję na ponad 80 mieszkań w Radzyniu Podlaskim, wybudowaliśmy także osiedle domków jednorodzinnych w miejscowości Hola pod Białą Podlaską. Aktualnie realizujemy budowę osiedla w Białej Podlaskiej w skład, którego wchodzą ulice Armii Krajowej, Żeromskiego, Beka, Wereszki. Na osiedlu wybudowaliśmy już kilka obiektów wielorodzinnych w których łącznie wykonanych zostało ponad 300 lokali mieszkalnych, a także kilka lokali usługowych. Osiedle jest ciągle rozbudowywane w najbliższym czasie planujemy oddać do użytku 55 lokali mieszkalnych kolejne 120 zostało zaprojektowanych realizację ich  rozpoczęliśmy w grudniu 2019r. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.